Magiczne sesje kobiece i ciążowe - oferta

Magiczne sesje kobiece, to najlepszy prezent od kogoś bliskiego, ale przede wszystkim od Ciebie dla Ciebie. My jako kobiety zawsze stawiamy siebie na szarym końcu. Nakarmimy rodziny, posprzątamy dom, będziemy pomocne dla wszystkich, którzy tego w danej chwili potrzebują. Zapominamy jednak, że jesteśmy dla siebie najważniejsze. Nawet w samolocie, zanim założysz dziecku maskę z tlenem, musisz założyć ją sobie. Doceń siebie i spraw sobie wyjątkową pamiątkę. Pamiątkę gdzie na pierwszym planie będziesz Ty, piękna niesamowita, tak wiele umiejąca wytrzymać i znieść KOBIETA. Jesteś cudem i zasługujesz na to, co najlepsze.

Zaufaj mi i chodźmy razem porozmawiać, pośmiać się, oderwać się od codzienności. Dla Ciebie, byś poczuła się wyjątkowa, bo na to zasługujesz.

Jeśli zależy Ci na konkretnej scenerii, np. polu lawendy lub słoneczników warto z wyprzedzeniem do mnie napisać. Sezonowe atrakcje są zależne od pogody, a wtedy czuwamy z ręką na pulsie, by wykorzystać pasującą aurę.

Jeśli masz ochotę na kobiecą sesję sensualną, również do mnie napisz 🙂 jest mnóstwo ciekawych miejsc i apartamentów, z których oferty możemy skorzystać. Spełnij swoje marzenia, teraz jest na to najlepszy czas.

Magiczne sesje ciążowe

Magiczne sesje ciążowe, to sesje gdzie skupiamy się, by na przepięknych ujęciach pokazać Cię w tym niesamowitym, choć nie raz bardzo trudnym okresie, jakim jest ciąża. Sama jestem mamą i doskonale wiem, że ten wytarty frazes „ciąża to nie choroba” tylko drażni, próbując nas zmusić, byśmy nie narzekały, że nam ciężko. Przecież to „tylko” ciąża. Ja wiem, ile wysiłku potrafią kosztować zwykłe codzienne obowiązki. Tym bardziej zachęcam Cię droga przyszła mamo, byś zadbała o piękną pamiątkę. Te 9 miesięcy minie bardzo szybko i bezpowrotnie. Sama nie mam ładnych zdjęć z pierwszej ciąży i na własnej skórze doświadczyłam, jak można tego żałować. Każda ciąża jest inna, za każdym razem mieszka w brzuszku inny mały wielki człowiek. Zdjęcia są najcenniejszą pamiątką z tego okresu. Ból przeminie, ciało wróci do równowagi, a to, co będzie na fotografiach, zostanie z Tobą na zawsze.

Magiczna sesja ciążowa to czas na zdjęcia Twoje z Twoim maluszkiem, którego nosisz pod sercem. Nic nie stoi na przeszkodzie, by na zdjęciach znalazł się także Twój partner, starsze dzieci lub zwierzęcy przyjaciele.

Magiczną sesję ciążową najlepiej wykonać po 7 miesiącu, kiedy brzuszek już jest mocniej widoczny.

Jeśli zależy Ci na konkretnej scenerii np. pole lawendy lub słoneczników warto z wyprzedzeniem do mnie napisać. Sezonowe atrakcje są zależne od pogody, a wtedy czuwamy z ręką na pulsie, by wykorzystać pasującą aurę.

Co zawiera pakiet i ile to kosztuje?

Pakiet magiczna sesja kobieca i ciążowa:

 • 5 magicznych ujęć w formie cyfrowej, nagranych na pendrive,
 • 5 odbitek drukowanych na wysokiej jakości papierze w formacie 15×23 cm,
 • profesjonalne wsparcie podczas przygotowań do sesji, jak i w jej trakcie,
 • 1,5  do 2 godzin w wybranym plenerze,
 • możliwość skorzystania za dodatkową opłatą z usług wizażystki.

CENA 500 zł

 • dojazd do 20 km od Żor w cenie sesji, powyżej 20 km dojazd płatny 1 zł za każdy kilometr,
 • za wstępy i dodatkowe usługi (np. wynajęcie konia, wstęp na teren ogrodów botanicznych, wynajem apartamentu itp.) cenę pokrywa Klient,
 • istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie
  35 zł/szt.
Warunkiem wzięcia udziału w sesji jest zapoznanie się i zaakceptowanie REGULAMINU SESJI ZDJĘCIOWYCH.

Napisz do mnie, jeśli to jest sesja, która Cię interesuje. Odpowiem na wszystkie pytania i rozwieję pozostałe wątpliwośći.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na mojego e-maila. Podane dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, jeśli będzie wymagała tego odpowiedź. W każdym momencie możesz się wypisać. Więcej informacji w Polityce prywatności

  Zostaw swój komentarz