Poznaj mnie

Cześć, nazywam się Krysia Skupińska. Na co dzień jestem mamą żoną i totalną marzycielką :). Mieszkam w Żorach na siódmym piętrze. W bloku z bajecznym widokiem na zachody słońca. Kiedy tylko mogę, podziwiam je i żałuję, że nie mogę przesunąć krzesełka jak Mały Książę. By ten spektakl mógł trwać i trwać.

Kocham naturę, zapach lasu i polnych ziół. Uwielbiam gdy wieje wiatr, gdy mogę chodzić boso po trawie, słuchać szumu górskich rzek. Lubię usiąść na trawie o wschodzie słońca. Całą sobą przeżywać jak wstaje nowy dzień, jak poranne mgły się podnoszą zostawiając na trawie krople rosy. Lubię czuć i doświadczać każdej chwili

Góry, a konkretnie Brenna – piękna miejscowość w Beskidzie Śląskim. Tam się wychowałam, tam przeżyłam większość mojego życia i tam wracam, kiedy tylko mam możliwość. Dlatego lubię tamj zabierać także i Was. Moje ukochane i bajecznie piękne miejsca czekają. Jestem przekonana, że jeśli choć odrobinkę lubicie góry i ich klimat zakochacie się po uszy w zdjęciach tam zrobionych.

Kiedy biorę aparat do ręki zaczyna dziać się coś niesamowitego. W mojej głowie znikają wszystkie negatywne myśli i emocje. Zamiast nich pojawia się ogrom pozytywnej energii i miłości do tego, co robię.

Fotografując Was daję z siebie 100% tego, co najlepsze. To co robię płynie prosto z mojego serca. Dlatego chcę zatrzymać najcenniejsze dla Was wspomnienia i chwile na fotografiach.

Jeśli chcesz poznać lepiej mój świat fotografii zapraszam do kontaktu: kontakt@fotokreska.pl lub na stronę: Kontakt . Możesz mnie znaleźć również na Instagramie i Facebooku.