Zdjęcia Produktowe - oferta

Zdjęcia produktowe to bardzo ważnyelement Twojego biznesu. Nie jest tajemnicą że jako konsumenci kupujemy oczami. Kupujemy odczuwając emocje.  Jeśli na zdjęciu coś nam nie, nie pasuje nam jego klimat podświadomie nie poświęcimy uwagi produktowi i nie będziemy rozważać jego zkaupu.

W dobie dzisiejszej technologi powiesz że każdy moze zrobić super zdjęcia przy pomocy telefonu. Cześciowo przyznam Ci rację sama nie raz używam telefonu by zrobić zdjęcie dzieciom czy ciekawej sytuacji albo gdy nie mam przy sobie aparatu. Korzystam z tego co mam pod ręką 🙂

Pamiętaj jednak że mimo wszytsko dobry aparat, dobry jasny obiektyw w połączeniu z doświadczeniem i okiem fotografa, że zdjęcia Twoich produktow będą się prezentowały naprawdę dobrze. Będa wyraźne, odpowiednio ostre i zatrzymają oko klientów na dłużej, zachęcając do zakupu.

 

Jak wygląda współpraca?

Sesje produktowe dla Twojej firmy:

Gdy wyrazisz chęć bym to ja wykonała dla Ciebie zdjęcia Twoich produktów, omówimy Twoją wizję oczekiwania i wszytskie potrzebne szczegóły 

Zadam Ci kilka pytań by jeszcze lepiej spełnić Twoje oczekiwania.

Gdy już przedmiot sesji będzie u mnie  wykonam sesję próbną by po jej zobaczeniu określić czy to jest “to” czy się dobrze rozumiemy i czy idę w dobrym kierunku.

Podczas właściwej sesji produktowej wykonuje sporo zdjęć, pod różnym kontem, z różnymi akcesoriami, w wielu konfiguracjach.

Po zakończonej sesji wysyłam do Ciebie pliki cyfrowe do wyboru i akceptacji. W tedy jest też dobry czas na ewentualne uwagi co poprawić co zmienić.

 Gdy już materiał spełnia twoje oczekiwania zajmuje się jego obróbką ( czyszcze zdjęcia poprawiam delikatnie kolory światło, kontrast) 

Po zaksięgowaniu wpłaty gotowe zdjęcia przesyłam do Ciebie we wcześniej uzgodnionych formatach.

CENA 40zł/szt

 

Jeżeli jednak masz ochotę na inną formę takich zdjęć(np u Ciebie w firmie czy innym wybranym miejscu napisz do mnie. Po ustaleniu Twoich preferencji wyślę Ci indywidualną ofertę 🙂

WARUNKIEM WZIĘCIA UDZIAŁU W SESJI JEST ZAPOZNANIE SIĘ I ZAAKCEPTOWANIE REGULAMINU SESJI ZDJĘCIOWYCH.

Do tej pory zaufali mi:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na mojego e-maila. Podane dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, jeśli będzie wymagała tego odpowiedź. W każdym momencie możesz się wypisać. Więcej informacji w Polityce prywatności