Sesja rodzinna w domu.

Sesja rodzinna w domu. Sesja typu lifestyle. Niepozowane ujęcia, wyłapane momenty, detale z Waszego miejsca. Piękne rośliny, obrazy na ścianie, pachnąca ciastem kuchnia. To wszystko tworzy Wasz niepowtarzalny i wyjątkowy świat. Dom tworzą ludzie,, ludzie to rodzina, a rodzina to siła.
Na taką sesję umawiamy się niezależnie od pory roku i pogody. Wszystko Wam opowiem i pomogę się przygotować tak by nic nie budziło wątpliwości i niepotrzebnych stresów. Przeprowadzę Was przez sesję z uśmiechem i na luzie. 🙂 Zaczniemy od zdjęć na kanapie. Spokojnym przyzwyczajeniu się do aparatu i nowej sytuacji.

Sesja rodzinna w domu to świetny wybór na jesień i zimę, kiedy to na zewnątrz pada deszcz, wieje wiatr i nie chce się wychylać nosa za drzwi 🙂 Zdjęcia robię przy świetle dziennym, zastanym. Zapraszam Was to niezwykła pamiątka i miło spędzony rodzinny czas.

zamyślona dziewczynka
chłopiec robi zdjęcie zabawkowym aparatem dziewczynka staje na rękach
mama podnosi córkę i uśmiechają się do siebie
rodzice podrzucają dzieci podczas sesji zdjęciowej w domu
mama bawi się z córkami podczas swsji zdjęciowej
sesja rodzinna lifestyle mama i dzieci przytulają swoją ukochaną kotkę
rodzinna zabawa podczas sesji zdjęciowej
sesja zdjęciowa rodzinna, cała rodzina czyta książki
tata całuje córkę w policzek, dziewczynka się uśmiecha
dziewczynka bawi się kredą
tata całuje córkę w czoło
zdjęcie chłopca
chłopiec biegający po pokoju
córki i tata
Świeżo upieczone ciasto z kruszonką
dzieci pomagają mamie przygotować lody
rodzina je lody przy stole

Nie martwcie się że Wasze mieszkanie się nie nadaje. Sesja rodzinna w domu z założenia jest w Waszym domu dlatego ze to jest Wasz styl i przestrzeń w której czujecie się najlepiej. To są zdjęcia opowiadające Waszą historię i rodzinne relacje. Za każdym razem taka sesja daje mi ogromną radość i czuję wdzięczność ze to właśnie mnie wybraliście. Że to ja mam to szczęście udokumentować te cenne i ulotne chwile.