Fotografia Lifestyle

Fotografia lifestyle jest takim złotym środkiem pomiędzy fotografią portretową a typowym reportażem. Nie znajdziecie tutaj pozowanych ujęć. Fotografia lifestylową cechuje naturalność. Waszym zadaniem na takiej sesji jest całkowite skupienie się na sobie i na tym, co Was łączy.

Jeśli jest to fotografia rodzinna, to macie się po prostu świetnie razem bawić. Szaleć, śmiać się i przytulać. Oczywiście, jeśli jest to zgodne z Wami i tym, co lubicie. Ma być to naturalna sesja. Wy macie być autentyczni, a moja rola polega na łapaniu Tych ulotnych momentów. Gestów, Uścisków i spojrzeń. Tutaj nie ma pozowania i ustawiania się przodem do aparatu. Jedynie jako fotografka będę Was lekko moderować, np. Ustawimy się tam, gdzie światło pięknie zagra.

Podobnie będzie, jeśli chodzi o fotografię zakochanych par 🙂 Wy skupiacie się na sobie. Możecie, ale nie musicie wykorzystywać pomysłów na interakcje, które Wam podpowiem.

Sesje kobiece czy to w bieliźnie, czy sukience, a może męskiej koszuli? Spotkanie samej ze sobą. W towarzystwie muzyki, w spokojnym miejscu, gdzie nie będzie nam nikt przeszkadzał i nas rozpraszał. Stworzymy niesamowitą pamiątkę dla Ciebie samej albo na prezent dla ukochanego.