Cześć, bardzo mi miło, że tutaj jesteś.

Nazywam się Krysia Skupińska.?

Wraz z mężem, synem i psim przyjacielem mieszkamy w Żorach.

Góry, a konkretnie Brenna – piękna miejscowość w Beskidzie Śląskim. Tam się wychowałam, tam przeżyłam większość mojego życia i tam też wracam, kiedy tylko mam możliwość. To mój prawdziwy DOM dla ciała i duszy.? Dlatego lubię zabierać tam także i Was. Jestem przekonana, że zakochacie się po uszy w zdjęciach tam zrobionych.?

Kocham naturę, zapach lasu i polnych ziół. Uwielbiam, gdy wieje wiatr, gdy mogę chodzić boso po łące i słuchać szumu górskich potoków. Lubię patrzeć w niebo, zwłaszcza nocą z dala od miejskiego zgiełku Jestem wdzięczna, że mogę czuć i doświadczać każdą chwilę. Ważne jest dla mnie docenianie tego co mam i czerpanie radości z każdej możliwej chwili.?Dla mnie szklanka jest zawsze do połowy pełna.?

Dlaczego fotografia? - Kiedy biorę aparat do ręki zaczyna dziać się coś niesamowitego. W mojej głowie znikają wszystkie negatywne myśli i emocje. Jest tylko tu i teraz, a do tego ogromna ilość pozytywnej energii, oraz miłości do tego co robię. Fotografując daję 100% siebie, całej swojej wiedzy i doświadczenia.

Ogromnie mnie cieszy fakt, że mogę dla Was tworzyć wyjątkowe pamiątki, które latami będą cieszyły oko i przypominały o tym, co już było. <3

Jeśli czujesz, że to właśnie ze mną chcesz uwiecznić ważne dla Ciebie chwile zapraszam serdecznie do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jestem pewna, że wyczarujemy cudowne pamiątki dla Ciebie i bliskich.

Jeśli chcesz mnie bliżej poznać zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka, tam dzielę się na bieżąco tym, co u mnie. ?